Výroční schůze v rámci projektu

Výroční schůze v rámci projektu Hasiči z Gossdorfu a Dolní Poustevny hodnotili dosavadní průběh projektu.

Hasiči z Goßdorfu  a z Dolní Poustevny se 17.3. 2017 sešli na své první výroční schůzce. Na této akci byla zhodnocena dosavadní spolupráce. Dále byli sděleny informace o průběhu projektu u obou partnerů, upřesněny byli nejbližší naplánované akce. Na německé straně probíhají intenzivní práce na přípravě stavby hasičské zbrojnice, na české straně probíhají práce na přípravě pořízení cisternové stříkačky. S vítězem výběrového řízení firmou THT s.r.o. Polička byla již podepsána kupní smlouva, nyní hasiči spolupracují na technickém řešení vozidla. Důležitým bodem výroční schůzky bylo také seznámení/představení vedoucích mládeže obou partnerů. Ti si stanovili cíle spolupráce mladých hasičů pro tento rok. Do projektu bude tak zapojena i mládež a děti. Akce se účastnili i zástupci obou měst a zástupci firmy WEA. Na závěr bylo připraveno malé pohoštění.

Vytvořeno: 22. 3. 2017
Poslední aktualizace: 22. 3. 2017 9:06