Hasičské slavnosti v Gossdorfu

Hasičské slavnosti v Gossdorfu Hasiči z Gossdorfu uspořádali hasičské slavnosti na místním koupališti.

Hasiči z Gossdorfu společně s městem Hohenstein připravili na 29.7.2018 hasičské slavnosti na místním koupališti v Gossdorfu. Tato akce měla přiblížit veřejnosti spolupráci hasičů a měst Hohenstein a Dolní Poustevny v rámci projektu “Ukažme vodě hranice”. Byly prezentovány dosažené cíle v projektu. Hasiči z Dolní Poustevny přivezli na ukázku pořízenou cisternu. Hasiči z Gossdorfu otevřeli dveře nové hasičské zbrojnice. O hudbu se postarali skupiny z Varnsdorfu a ze Sebnitz. Nyní hasiči z  Gossdorfu čekají, až ke konci roku zaparkují nové vozidlo do své nové hasičárny. Akce byla velice dobře připravena a veřejnosti prezentovala dosažené cíle projektu “Ukažme vodě hranice”.

Vytvořeno: 4. 8. 2018
Poslední aktualizace: 4. 8. 2018 21:22