Hasiči na výstavě Messe Florian 2016

Hasiči na výstavě Messe Florian 2016 Hasiči z Dolní poustevny společně s hasiči z Gossdorfu na výstavě hasičské techniky v Drážďanech.

Florian Messe

Hasiči z Dolní Poustevny společně s hasiči z Gossdorfu a mladými hasiči z Ehrenbergu navštívili 8.10. v Drážďanech výstavu Florian Messe. Jednalo se o výstavu hasičské a záchrannářské techniky a vybavení. K vidění zde bylo mnoho novinek, bylo možné si některé věci osobně vyzkoušet a podrobně prohlédnout. Během dne byly k vidění i ukázky zásahů a činnosti organizací (Německý červený kříž, psovodi, aj.). Hasiče z Dolní Poustevny převážně zajímala vystavená vozidla, protože je to momentálně aktuální téma. Po společném obědě a závěrečné prohlídce se účastníci zájezdu vrátili zpět. Akci byla pro hasiče přínosná, jelikož se mohli podívat a vyzkoušet věci, které budou v příštích letech pořizovat v rámci společného projektu. Akci pořádalo a hradilo město Hohnstein v rámci projektu “Ukažme vodě hranice”. Tímto děkujeme za zorganizování této akce našemu projektovému partnerovi a především panu Carstenu Böhme.

Vytvořeno: 9. 1. 2017
Poslední aktualizace: 27. 1. 2017 3:49