Ukažme vodě hranice/Dem Wasser Grenzen zeigen

Cílem projektu „Ukažme vodě hranice“ je prohloubení přeshraniční spolupráce v oblasti zlepšení ochrany před následky katastrof mezi městy Dolní Poustevna a Hohnstein. V rámci projektu bude v obou městech optimalizována související technická infrastruktura hasičských sborů používaná při zásazích v případě přírodních katastrof a proběhnou společná cvičení a soutěže členu obou hasičských jednotek a dále jiné doprovodné akce i pro veřejnost.

Nové prostředky v roce 2018

V roce 2018 byly nakoupeny v rámci projektu "Ukažme vodě hranice" nové prostředky pro hasiče.

Koordinační schůzka v Dolní Poustevně

Další koordinační schůzka v Dolní Poustevně, jedna z posledních v rámci projektu Ukažme vodě hranice

08.09.2018

Předání nového vozidla Ford Ranger

Dne 8.9. bylo hasičům z Dolní Poustevny slavnostně předáno vozidlo VEA L2Z Ford Ranger

24.08.2018

Mladí hasiči na návštěvě v Gossdorfu

Mladí hasiči z Dolní Poustevny se účastnili společného odpoledne s mladými hasiči z Gossdorfu.

29.07.2018

Hasičské slavnosti v Gossdorfu

Hasiči z Gossdorfu uspořádali hasičské slavnosti na místním koupališti.