Ukažme vodě hranice/Dem Wasser Grenzen zeigen

Cílem projektu „Ukažme vodě hranice“ je prohloubení přeshraniční spolupráce v oblasti zlepšení ochrany před následky katastrof mezi městy Dolní Poustevna a Hohnstein. V rámci projektu bude v obou městech optimalizována související technická infrastruktura hasičských sborů používaná při zásazích v případě přírodních katastrof a proběhnou společná cvičení a soutěže členu obou hasičských jednotek a dále jiné doprovodné akce i pro veřejnost.

20.06.2019

Koncepce spolupráce měst Dolní poustevny a Hohnstein v oblasti zvládání přírodních katastrof a jiných mimořádných událostí

Předmětem této koncepce je spolupráce měst Dolní Poustevna a Hohnstein v oblasti zvládání přírodních katastrof a jiných mimořádných událostech.

16.06.2019

Slavnostní předání hasičské zbrojnice a nového hasičského vozidla

Slavnostní předání hasičské zbrojnice a nového hasičského vozidla hasičům z Gossdorfu

24.03.2019

Kurz bezpečné jízdy pro hasičská vozidla.

Hasiči z Dolní Poustevny a Gossdorfu absolvovali kurz bezpečné jízdy s hasičskou technikou.

26.01.2019

Vyhodnocení projektu za rok 2018

Dne 26.1.2018 proběhlo slavnostní vyhodnocení projektu "Ukažme vodě hranice" za rok 2018.

Nové prostředky v roce 2018

V roce 2018 byly nakoupeny v rámci projektu "Ukažme vodě hranice" nové prostředky pro hasiče.