Ukažme vodě hranice/Dem Wasser Grenzen zeigen

Cílem projektu „Ukažme vodě hranice“ je prohloubení přeshraniční spolupráce v oblasti zlepšení ochrany před následky katastrof mezi městy Dolní Poustevna a Hohnstein. V rámci projektu bude v obou městech optimalizována související technická infrastruktura hasičských sborů používaná při zásazích v případě přírodních katastrof a proběhnou společná cvičení a soutěže členu obou hasičských jednotek a dále jiné doprovodné akce i pro veřejnost.

08.09.2018

Předání nového vozidla Ford Ranger

Dne 8.9. bylo hasičům z Dolní Poustevny slavnostně předáno vozidlo VEA L2Z Ford Ranger

24.08.2018

Mladí hasiči na návštěvě v Gossdorfu

Mladí hasiči z Dolní Poustevny se účastnili společného odpoledne s mladými hasiči z Gossdorfu.

29.07.2018

Hasičské slavnosti v Gossdorfu

Hasiči z Gossdorfu uspořádali hasičské slavnosti na místním koupališti.

Děti a voda - Jizera 2018

Třídenní výlet na řeku Jizeru obou projektových partnerů, Který se konal od 15.6.-18.6.2018 v Kempu Dolánky

12.05.2018

Společné poznávání a kontrola - Vilémovský potok

Společný výlet na kolech projektových partnerů podél Vilémovsného potoku.