Pracovní a koordinační jednání v Dolní Poustevně

Pracovní a koordinační jednání v Dolní Poustevně Pracovní jednání je uskutečnilo v Dolní Poustevně. Cílem bylo sestavení plánu akcí pro rok 2017.

V rámci projektu „Ukažme vodě hranice“, č. ž 100250806, se dne 24.1.2017 konalo první pracovní koordinační jednání obou projektových partnerů z  Dolní Poustevny a  Hohnsteinu v tomto roce. Toto jednání proběhlo na městském úřadě v Dolní Poustevně. V rámci jednání byli vyměněny informace o současném stavu a průběhu projektu u obou partnerů. V Dolní Poustevně probíhá v současné době výběrové řízení na pořízení cisternové automobilové stříkačky a na straně Hohnsteinu mají zažádáno o stavební povolení na výstavbu nové hasičské zbrojnici v Goßdorfu. Hlavním cílem jednání bylo stanovení termínů akcí konaných tento rok, což se až na drobnosti dojednalo. Pracovní skupina sestavila plán šestnácti akcí pro rok 2017, kde akce budou jak pro veřejnost, tak pro vzdělávání a setkávání hasičů.

Vytvořeno: 26. 1. 2017
Poslední aktualizace: 27. 1. 2017 3:49