Slavnostní předání hasičské zbrojnice a nového hasičského vozidla

Slavnostní předání hasičské zbrojnice a nového hasičského vozidla hasičům z Gossdorfu

Slavnostní předání hasičské zbrojnice a nového hasičského vozidla hasičům z Gossdorfu

Zástupci města a hasičů z Dolní Poustevny byli pozváni 16.6.2019 do Gossdorfu na slavnostní předání nové hasičské zbrojnice a nového hasičského vozidla IVECO Daily 4x4 pro dobrovolné hasiče z Gossdorfu. Po úvodním přivítání proběhlo slavnostní přestřižení pásky od nové hasičské zbrojnice. Poté následovala poslední jízda  hasičů s vozidlem ROBUR LF8 a následný příjezd novým hasičským vozidlem Iveco Daily 4x4 TLF-W do nových prostor. Proslovy starosty města Hohnstein Daniela Brade, starosty města Dolní Poustevna Roberta Holce a dalších významných hostů byly další součástí programu. Po oficiální části bylo možné si prohlédnout jak hasičskou zbrojnici, tak i nové vozidlo. Vozidlo je kompletně vybaveno novými prostředky, které budou hasičům sloužit při pomoci nejen v jejich obci, ale i například na železniční dráze U28 - dráha Národního parku. Tato akce byla zároveň završením několikaleté práce mezi městy Dolní Poustevna a Hohnstein na projektu Ukažme vodě hranice.

Vytvořeno: 14. 10. 2019
Poslední aktualizace: 14. 10. 2019 21:13