Vyhodnocení projektu Ukažme vodě hranice za rok 2016

Vyhodnocení projektu Ukažme vodě hranice za rok 2016 V Ulbersdorfu hodnotili projektový partneři rok 2016 a připravovali se na rok 2017.

Dne 17.12.2016 proběhlo v kulturním sále v Ulbersdorfu (Hohnstein) slavnostní zakončení a vyhodnocení projektu “Ukažme vodě hranice” za rok 2016. V pěkném prostředí byly přivítání hasiči a zástupci obou projektových partnerů. Úvodní slovo měl p. Carsten Böhme, který připomněl historii projektu a jeho průběh do dnešního dne a mimo jiné moderoval celý večer. Informoval o aktuálních činnostech na straně projektového partnera. Veškerá pozornost se věnuje přípravě pro stavbu hasičské zbrojnice v Gossdorfu. Dále měl slovo za Leadpartnera Ing. Jan Diessner, který informoval o průběhu a aktuální činnosti Leadpartnera v rámci projektu. Město Dolní Poustevna připravuje výběrové řízení na cisternovou automobilovou stříkačku, která by měla být dodána do 30.6.2017. Dále zhodnotil doprovodné akce které již proběhli a představil některé zajímavé akce v roce 2017. Jako další měl proslov Ing. Miroslav Jemelka jako zástupce města Dolní Poustevna a následoval ho starosta města Hohnstein p. Daniel Brade. Oba zástupci samospráv poděkovali všem za odvedenou práci, za příkladnou spolupráci a popřáli mnoho úspěchů v dalším průběhu projektu. Po celou dobu byl na místě tlumočník a bylo zajištěno občerstvení. Akce byla projektovým partnerem velice dobře naplánována.

Vytvořeno: 4. 1. 2017
Poslední aktualizace: 27. 1. 2017 3:49